Kasa fiskalna dla prawnika – skorzystaj z pomocy profesjonalistów

Kasa fiskalna dla prawnika
Kasa fiskalna dla prawnika

Usługi prawnicze znalazły się w katalogu czynności, które utraciły zwolnienie ze stosowania kas fiskalnych. Oznacza to, że od 1 stycznia 2015 kasa fiskalna jest obowiązkowa i warto zakupić urządzenie jak najszybciej. Zostawiając to na ostatnią chwilę możemy nie zdążyć zarejestrować kasy w określonym przez Ministerstwo Finansów terminie. Wtedy zostaną na nas nałożone spore kary finansowe. Jeżeli nie wiemy jakie urządzenie najlepiej będzie pasować do zawodu prawnika warto skorzystać z pomocy profesjonalnych firm, które wszystko za nas załatwią.

Resort finansów ciągle wprowadza zmiany w przepisach dotyczących zwolnień ze stosowania kas fiskalnych.  W 2011 roku zlikwidowano zwolnienie przedmiotowe, a w 2013 roku  limit obrotów do zwolnienia podmiotowego został obniżony z 40 tysięcy złotych na 20 tysięcy złotych.  Teraz posunięto się jeszcze dalej. Od dnia 1 stycznia 2015 roku rozszerzono katalog podatników, którzy utracili zwolnienia i muszą obowiązkowo zakupić kasy fiskalne do 1 marca. Wśród nich znaleźli się m.in. doradcy podatkowi, księgowi czy prawnicy.

Kasa fiskalna dla prawnika powinna być mobilna, mała i lekka. Prawnicy często świadczą usługi poza kancelarią, a tego typ urządzenie bez trudu zmieszczą w kieszeni lub teczce i będą je mieć zawsze przy sobie. Warto zainwestować w droższy, bezawaryjny sprzęt i otrzymać zwrot do 90% ceny z urzędu skarbowego – ale maksymalnie 700 złotych za każde zakupione urządzenie. Jedna Kasa Fiskalna Dla Prawnika może okazać się niewystarczająca, dlatego dodatkowo możemy zaopatrzyć się w urządzenie rezerwowe, skoro jest szansa na skorzystanie z ulgi.

Osoby wykonujące zawód prawnika często są bardzo zabiegane i mają dużo obowiązków. Jeżeli należysz do nich, a chcesz nabyć urządzenie w terminie określonym przez usługodawcę skorzystaj z pomocy profesjonalnych firm. Zakupując u nich kasę masz pewność, że załatwią za Ciebie wszystkie formalności. Zgłoszą urządzenie do wskazanego urzędu skarbowego, pomogą przy wyborze idealnego urządzenia takiego jak kasa fiskalna dla prawnika, zafiskalizują i zorganizują szkolenia, dzięki którym bez trudu poradzisz sobie z obsługą kasy.

Jedno przemyślenie nt. „Kasa fiskalna dla prawnika – skorzystaj z pomocy profesjonalistów”

Możliwość komentowania jest wyłączona.